Psychopata

Set Me Free | Powstańców Śląskich 8, 44-200 Rybnik
thriller
15 ocen
Rezerwuj

Pokój nieodpowiedni dla osób z dysfunkcjami ruchowymi, klaustrofobią i epileptyków. Zalecany wygodny strój. Przed grą nie ma możliwości skorzystania z WC. --- Wakacje. Czas relaksu. Wraz ze znajomymi spędzacie je na wspólnym wyp

Czas trwania
75 min
Ilość osób
2-5
Poziom trudności
Średni
Cena
od 180,00
Lokalizacja
Powstańców Śląskich 8, 44-200 Rybnik   Wyznacz trasę

Opis pokoju

Pokój nieodpowiedni dla osób z dysfunkcjami ruchowymi, klaustrofobią i epileptyków.

Zalecany wygodny strój.

Przed grą nie ma możliwości skorzystania z WC.

---

Wakacje. Czas relaksu. Wraz ze znajomymi spędzacie je na wspólnym wypadzie. Dni mijają Wam na leniuchowaniu, a noce głównie na imprezowaniu do białego rana. Świetnie się bawicie, poznajecie nowych ludzi. To jedne z tych wakacji, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

Na jednej z imprez poznajecie bardzo sympatycznego gościa. Gdy świt się zbliża, a Wy nadal chcecie się bawić, on zaprasza Was do swojej willi na małe afterparty. Skuszeni taką okazją, niewiele myśląc, zamawiacie taksówkę. Przed wyjściem z klubu jegomość stawia Wam wszystkim ostatnią kolejkę.

W taksówce robicie się senni... Obraz się rozmywa... Nowy znajomy uśmiecha się pod nosem... a wy wszyscy zapadacie w głęboki, narkotyczny sen...

Budzicie się jednak w miejscu, które willi nie przypomina wcale...

Opinie

Pokój ciekawy, dobrze zrobiony, ma swój klimat, tylko chyba odrobinę zbyt wiele kłódek. Jak już kolejny raz szuka się kodu do kłódki, trochę robi się to nużące. Ale i tak zdecydowanie godny polecenia! 

Rezerwuj

Psychopata
sobota
16 października 2021
11:00
13:00
15:00
17:00
19:00
21:00
,
Liczba osób:
Cena:
Rezerwuj