Szum

Continuum, Święty Marcin 43, II piętro, 60-351 Poznań
2-5 osób 75 min od 120,00
Kontakt

KONIEC JEST BLISKI.

Kontakt

Jak do nas trafić
Continuum Święty Marcin 43, II piętro 60-351 Poznań
502 89 49 90 www.continuumpoznan.pl

Maj, 2015 roku. Pewien szwedzki internauta znajduje na ławce w parku płytę CD, na której nagrany jest krótki ale bardzo niepokojący film, przedstawiający postać w czarnym płaszczu z maską, podobną do tych, które nosili lekarze za czasów epidemii dżumy w XIV wieku. Szwed publikuje wideo w sieci, nie zdając sobie sprawy z burzy, jaką wywoła wkrótce.

„Tworzy się nowy porządek. Dołączysz lub upadniesz. Wirus rozprzestrzenił się zbyt daleko; musi zostać powstrzymany. Trzeba go wyrwać z korzeniami.”

Ten tekst, oraz wiele innych ukrytych wiadomości, w tym fotografie zmasakrowanych zwłok, adres Białego Domu i zdanie „Macie jeden rok lub mniej”, odkrywają internauci z całego świata, rozkładając nagranie na czynniki pierwsze, klatka po klatce. Z każdym dniem pojawiały się nowe, cenne informacje związane z zagadkowym filmem, ustalono nawet dokładne miejsce, w którym powstał. Był to opuszczony zakład dla chorych w Polsce…

Kilka lat po tym zdarzeniu, wciąż nie znamy pełnej odpowiedzi na pytanie – co autor nagrania miał na myśli i co chciał nam przekazać. Kolejnym przełomowym odkryciem okazało się nasze, skrzętnie utrzymywane w tajemnicy przedsięwzięcie. Udało nam się wyśledzić owego tajemniczego filmowca i tym samym dotarliśmy do jego kryjówki. Jednak tutaj nasze kompetencje się kończą, stąd prośba do Was, abyście pomogli nam zbadać sprawę i przeszukać każdy zakamarek tego miejsca. Tym samym może uda wam się rozwiązać raz na zawsze zagadkę sprzed lat.

Musicie jednak uważać. Mówi się, że prawda o nagraniu jest tak przerażająca, że świat nie jest na nią gotowy. A może to tylko internetowa legenda…?

Cennik

Od poniedziałku do czwartku
2 osoby: 120zł
3 osoby: 140zł
4 osoby: 150zł
5 osób: 160zł

Od piątku do niedzieli oraz w święta
2 osoby: 130zł
3 osoby: 150zł
4 osoby: 160zł
5 osób: 170zł

Udogodnienia

  • toaleta na miejscu

Przeciwwskazania

  • niezalecany dla osób z epilepsją
  • niezalecany dla osób z klaustrofobią
  • niezalecany dla kobiet w ciąży
  • niezalecany dla osób z chorobami serca

Escape Maniacy wszystkich miast łączmy się!