Klątwa Faraona

2-5 osób 75 min od 130,00
Starożytne grobowce, wymyślne pułapki i klątwa. Witamy w Egipcie!

Nietypowe last minute

Podczas wakacji last minute w Egipcie postanowiliśmy zwiedzić słynne Piramidy. Niestety, Przewodnik bardzo przynudzał i zdecydowaliśmy odłączyć się od grupy i na własną rękę odkryć tajemnice Faraona. Uzbrojeni w plecak z niezbędnym ekwipunkiem wyruszyliśmy na spotkanie z przygodą. Szybko okazało się, że starożytni inżynierowie postanowili skutecznie utrudnić odkrycie sekretów Władcy Nilu.

Pułapki Faraona

Faraon to pokój, który zaskoczy każdego gracza, zarówno początkujący jak i doświadczeni znajdą w tym pokoju coś dla siebie. Od zagadek manualnych przez elektronikę, mechanizmy, aż po (nielicznych) kłódek. Tak ogromne zróżnicowanie zadań i zagadek powoduje, że każdy w tym pokoju ma co robić. Nie znajdziemy tam dłużyzn czy przestojów. Rozgrywka płynie wartko jak woda w Nilu. A gdy już pokonamy starożytne zabezpieczenia i przeżyjemy klątwę Faraona, możemy liczyć na wdzięczność Króla Egiptu.

90 minut gorącej przygody

Na wielkie uznanie zasługuje obsługa Lock&Escape. Widać, że zależy im na klientach i są zaangażowani w rozgrywkę, wprowadzenie świetnie buduje klimat i przenosi nas całkowicie do gorącego Egiptu. 

Podsumowując, Faraona polecamy dorosłym graczom jak i rodzinom z dziećmi, zarówno początkującym jak i bardziej doświadczonym. Lock&Escape gwarantuje 90(!) minut niezwykłej zabawy.

Faraon

Lock&Escape, Lechicka 59, 61-695 Poznań