Ciemno wszędzie...

2-5 osób 60 min od 100,00
Las w centrum miasta i tajemnicza leśniczówka. Czy odkryjecie wszystkie sekrety mrocznej gęstwiny?

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie

To miał być zwykły wypad do lasu z przyjaciółmi. Niestety przemiła wycieczka nie zakończyła się zbyt dobrze: zgubiliśmy się a właśnie zaczął zapadac zmrok. Robiło sie coraz ciemniej a my szliśmy w niewiadomym kierunku i liczyliśmy że znajdziemy ratunek. Nagle między drzewami zamiałczał jakiś kot.

Im dalej w las tym więcej tajemnic

Jak trudnym zadaniem jest odtworzenie otwartej przestrzeni w escape roomie wie tylko ten, który próbował to zrobić. Dlatego też z ogromną ciekawością wybraliśmy się do Tajemniczego Lasu. Z wielką radością możemy potwierdzić - ekipie Przygodowni się to udalo. Zarowno las jak i leśniczówka oczarowują swoim oryginalnym wystrojem. Zadbano nawet o takie szczegóły jak zapach.

Im dalej w Las tym wiecej tajemnic. Okazuje się, że normalny z.pozoru leśniczy ma wiele nietypowych zainteresowań. Fabuła pokoju rozwija sie z każdą minutą gry. Napotykamy na nowe smaczki czy nawet drobne mrugnięcia okiem w stronę graczy. Zagadki skonstruowane są w taki sposób, że zadowolą zarowno doświadczonych jak i początkujących graczy. Spotkamy tu parę ciekawych mechanizmów, ale fani kłódek i zagadek manualnych też znajdą coś dla siebie.

Wypoczynek na łonie natury

Tajemniczy Las to pokoj, w którym gra jest prawdziwą przyjemnością. Jest najlepszym dowodem na to, że dobrze zrobiona przygodówka może dostarczyć tyle samo emocji co horror. Team Przygodowni zna się na rzeczy dlatego gdy będziecie mieli ochotę na wypoczynek na łonie natury nie wahajcie się wybrać Tajemniczego Lasu.

Tajemniczy las

Przygodownia, Dąbrowskiego 64/10, 60-522

Escape Maniacy wszystkich miast łączmy się!