O ERbooku

Strona główna O ERbooku

Pomysł stworzenia portalu zrzeszającego wszystkie Escape Roomy w Polsce zrodził się w naszych głowach już dawno temu. Od kiedy tylko tego typu rozrywka zawitała do naszego kraju, jesteśmy jej zapalonymi fanami. Regularnie odwiedzamy różnepokoje zagadek. Zdecydowaliśmy się zbudować platformę, dzięki której zarówno Właściciele jak i Gracze będą mogli swobodnie wyszukiwać najbardziej ich interesujące pokoje. Po wielu miesiącach burzy mózgów i żmudnych prac, 1 lipca 2018 roku platforma ERbook ujrzała światło dzienne.

Dlaczego akurat ERbook zapytacie? Przede wszystkim dlatego, że znamy ten rynek od podszewki i wiemy czego powinno się od tego typu platformy oczekiwać. Na jednym z pierwszych miejsc postawiliśmy sobie za cel szerzenie międzyfirmowej zasady fair-play i zażegnanie raz na zawsze zawziętej walki o wysokie miejsce w rankingu. Dlatego postanowiliśmy nie tworzyć typowego rankingu uzależnionego od opinii Klientów, daty powstania pokoju i skomplikowanego, niezrozumiałego dla nikogo algorytmu nim kierującego. To Właściciele decydują o pozycji na liście w danym mieście i mają przejrzysty obraz tego, w jaki sposób można wypromować swój ER.

ERbook dla Ciebie

Chcemy, aby ERbook był najchętniej odwiedzaną i co najważniejsze lubianą stroną dotyczącą Escape Roomów w Polsce, dlatego zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby platforma była czytelna i przyjemna w odbiorze. Tutaj ma się codziennie coś dziać, do tego stopnia, że po pewnym czasie erbook.pl będzie Waszą stroną startową w przeglądarce internetowej, bo nie będziecie mogli się oderwać od zagłębiania się w jej kolejne strony. W swojej załodze mamy najlepszy zespół specjalistów od IT i fachowców z dziedziny ER, którzy sprawnie i chętnie odpowiedzą na Wasze wszelkie pytania. Z każdym z Właścicieli chcemy się spotkać osobiście i porozmawiać jak partner z partnerem. Natomiast ze wszystkimi maniakami rozwiązywania zagadek mamy zamiar mieć bezpośredni kontakt nie tylko tutaj ale i na naszym profilu na Facebooku.

Mamy nadzieję, że ERbook na stałe zagości nie tylko w waszych komputerach i telefonach ale przede wszystkim w głowach, bo to przecież dla Was go stworzyliśmy.

Masz już swój pokój?
Dołącz do ERbooka za darmo!

Zdobywaj klientów i promuj swój escape room na prostych zasadach, ErBook nie pobiera prowizji
Zarejestruj się
Dowiedz się więcej

Escape Maniacy wszystkich miast łączmy się!