O ERbooku

Strona główna O ERbooku

Pomysł stworzenia portalu zrzeszającego wszystkie Escape Roomy w Polsce zrodził się w naszych głowach już dawno temu. Od kiedy tylko tego typu rozrywka zawitała do naszego kraju, jesteśmy jej zapalonymi fanami. Regularnie odwiedzamy różne pokoje zagadek. Zdecydowaliśmy się zbudować platformę, która będzie typową wyszukiwarką - szybką i przejrzystą. 

Po wielu miesiącach burzy mózgów, analizując sytuacje na rynku stwierdziliśmy, że ERBOOK BĘDZIE CAŁKOWICIE ZA DARMO zarówno dla Graczy jak i Właścicieli. 1 czerwca 2021 roku platforma ERbook wróciła ponownie.

Dlaczego akurat ERbook zapytacie? Przede wszystkim dlatego, że znamy ten rynek od podszewki i wiemy czego powinno się od tego typu platformy oczekiwać.

ERbook ma pomóc Graczowi szybko znaleźć escape room , który go w danym momencie najbardziej interesuje.  Stawiamy na prostotę, ergonomię i proste zasady. Nie tworzymy rankingu uzależnionego od opinii Klientów, daty powstania pokoju i skomplikowanego, niezrozumiałego dla nikogo algorytmu nim kierującego. Pokoje wyświetlane bedą w kolejności odpowiadającej ustawionych przez Gracza filtrów, a w innym przypadku losowo.

ERbook dla Ciebie

Chcemy, aby ERbook był najchętniej odwiedzaną i co najważniejsze lubianą stroną dotyczącą Escape Roomów w Polsce, dlatego zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby platforma była czytelna i przyjemna w odbiorze. Tutaj ma się codziennie coś dziać, do tego stopnia, że po pewnym czasie erbook.pl będzie Waszą stroną startową w przeglądarce internetowej, bo nie będziecie mogli się oderwać od zagłębiania się w jej kolejne strony. W swojej załodze mamy najlepszy zespół specjalistów od IT i fachowców z dziedziny ER, którzy sprawnie i chętnie odpowiedzą na Wasze wszelkie pytania. Z każdym z Właścicieli chcemy się spotkać osobiście i porozmawiać jak partner z partnerem. Natomiast ze wszystkimi maniakami rozwiązywania zagadek mamy zamiar mieć bezpośredni kontakt nie tylko tutaj ale i na naszym profilu na Facebooku.

Mamy nadzieję, że ERbook na stałe zagości nie tylko w waszych komputerach i telefonach ale przede wszystkim w głowach, bo to przecież dla Was go stworzyliśmy.

Prowadzisz Escape Room? Dołącz do ERbooka już dziś i korzystaj za darmo z naszego systemu rezerwacji